Компанія «SpitznerGmbH» є членом фармацевтичного концерну Доктор Вільмар Швабе, розташованого в Карлсруе і представляє собою всесвітньо відомого провідного спеціаліста у виробництві лікарських засобів рослинного походження.

Входячи до складу корпорації компанія SpitznerGmbH, з одного боку, користується досвідом і контактами великого концерну, з іншого боку, залишається гнучким підприємством, яке миттєво реагує на потреби ринку.
Останні 60 років компанія займається дослідженнями, розробкою і виробництвом продуктів природного походження. З 1960 р. спеціалізована сфера її діяльності активно спрямована на фізіотерапевтичне напрямок.
На сьогоднішній день компанія SpitznerGmbH завдяки власному ноу-хау і виробництву пропонує в своєму асортименті високоякісні продукти для бальнео-, арома-та фізіотерапії.

Широкий асортимент компанії включає наступні групи продуктів:

  • Фізіотерапевтичні продукти для теплової терапії
  • Високоякісні концентрати для ванн
  • Концентрати для саун на натуральній основі
  • Продукти для спорту і масажу
  • Продукти для аромадушу

До якості власних продуктів Spitzner пред'являє найвищі вимоги.Будучи фахівцем в області виготовлення активних субстанцій рослинного походження, SpitznerGmbH виробляє всі бальнеологічні та фізіотерапевтичні продукти з дотриманням високих вимог і норм до стандартів якості, обумовлених не тільки новітніми науковими досягненнями і екологічними інноваціями, а й враховують думку клієнтів.
Високоякісні вихідні субстанції, високотехнологічні виробничі процеси, які відповідають стандартам GMP, чисельні виробничі контролі і досвід співробітників є гарантією високої якості продукції.

Філософія

 

Ми використовуємо ефективні інгредієнти, народжені поєднанням природної мудрості та новітніх формул, щоб запропонувати вам продукти високої якості. Вони оптимально задовольнять щоденні потреби по догляду за вашою шкірою та тілом.

Для того, щоб забезпечити безпеку та ефективність продуктів, були проведені всебічні тести та дослідження. Ми гарантуємо безпеку та високу якість продукції, яка відповідає світовим стандартам, що висуваються до виробництва косметичної та фармацевтичної продукції. Здоров’я та благополуччя наших клієнтів знаходяться в центрі уваги нашої повсякденної роботи!