Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Ароматизатори для сауни / бані Spitzner

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Ідеальна сауна з продуктами компанії Шпітцнер

Людина є невід'ємною частиною живої природи. Тисячоліттями наше тіло і розум прагнули гармонійного злиття з природою, і ми використовували її силу для підтримки фізичного та ментального стану. Стародавні римляни, греки, японці, фіни, слов'яни – ось неповний список народів, для яких лазня чи сауна була не просто місцем для миття, а й важливою частиною соціального життя. Адже баня є не просто місцем відпочинку. Це цілий ритуал, що поєднує у собі можливості соціального спілкування, релаксації, догляду за тілом. Відвідування лазні одночасно впливає на тіло, розум та душу. І дуже важливою складовою лазневих процедур є ароматичні олії, що виготовляються на основі натуральних ефірних олій. Вони знімають напругу, сприяють якнайшвидшому розслабленню тіла та нервової системи.

Аромамасла для лазні стимулюють виведення продуктів метаболізму, підвищують працездатність, покращують емоційний стан. Покращують процеси кровообігу, очищення шкіри, відкривають пори, підвищують імунітет, що сприяє поліпшенню загального самопочуття, можуть мати антисептичні та муколітичні властивості, знімають болі та напруження в м'язах.

Звичайні ефірні олії погано підходять для лазні, оскільки вони мають гідрофобні властивості, що означає, що вони не змішуються з водою. Тому, для того, щоб отримати всі переваги від арома сауни вам потрібен якісний, натуральний ароматизатор, в якому поєдналися всі ці корисні властивості масел для лазні та сауни. В ароматизаторах для сауни компанії Шпітцнер ви знайдете все, що вам необхідно.

Завдяки досвіду компанії та унікальному підходу, Шпіцнер вдається створювати неповторні та високоякісні концентрати для саун:

  • Містять лише натуральні ефірні олії у своєму складі;
  • Не містять синтетичних барвників, хімічних добавок та домішок, тому мають виключно натуральний запах;
  • Ароматичні масла для лазні від Шпіцнер містять високі концентрації ефірних олій, завдяки чому чудово доповнюють корисний вплив від сауни;
  • Якість продуктів перевірено незалежним контролюючим органом Німеччини - Німецьким Союзом виробників та споживачів обладнання та приладдя для сауни (Deutscher Sauna-Bund). Це означає, що всі продукти перевіряються незалежним інститутом щодо натуральності сировини, повної декларації інгредієнтів, виготовлення відповідно до суворих інструкцій з виробництва та чітких інструкцій зі зберігання та дозування;
  • Всі аромати для лазні легко змішуються з водою;
  • Продукти концентрованих ароматизаторів для сауни фірми Шпітцнер випаровуються без залишкових субстанцій, та сторонніх запахів.

Візьміть свій натуральний ароматизатор в лазню від Шпіцнер, щоб максимально насолодитися всіма перевагами та корисними властивостями ароматної парної.

Вгору